اخبار > تحقق 71 درصدی استانداردهای اعتباربخشی آموزشی در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر
 


  چاپ        ارسال به دوست

تحقق 71 درصدی استانداردهای اعتباربخشی آموزشی در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر
روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان

تحقق 71 درصدی استانداردهای اعتباربخشی آموزشی در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر

 

دکتر نوید دانائی معاون آموزشی دانشگاه و دکتر داریوش پهلوان رئیس دانشکده پزشکی در جلسه تیم مدیریت اعتباربخشی آموزشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر شرکت کردند.

بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر بدنبال اعلام نتایج ارزیابی اعتباربخشی آموزشی مرکز کوثر جلسه ای با حضور معاون آموزشی دانشگاه، رئیس دانشکده پزشکی، سرپرست مرکز، معاون آموزشی و پژوهشی، مدیران گروه های آموزشی مرکز کوثر و مدیران و کارشناسان حوزه آموزش و پژوهش در دفتر سرپرست مرکز برگزار شد و مسائل مرتبط با اجرای استانداردهای آموزشی در مرکز مورد بررسی و بحث کارشناسی قرار گرفت.

در این جلسه دکتر فریور سرپرست مرکز ضمن اعلام تحقق 71 درصدی استانداردهای اعتباربخشی آموزشی ابلاغی وزارت متبوع در این مرکز، به بیان اقدامات صورت گرفته در حوزه آموزش و پژوهش پرداخت و افزود برای حصول نتایج بهتر و بهبود شاخص های آموزشی و پژوهشی نیازمند حمایت و توجه بیشتر دانشگاه بویژه در حوزه تامین منابع مالی هستیم. وی در ادامه از تلاش قابل توجه معاون آموزشی و پژوهشی مرکز، مدیران گروه های آموزشی و بویژه کارشناسان آموزشی و پژوهشی مرکز به جهت پیگیری اجرای استانداردهای آموزشی در مرکز تقدیر و تشکر کرد.

همچنین در ادامه جلسه دکتر دانائی و دکتر پهلوان بر اهمیت تداوم اجرای سنجه ها و استانداردهای آموزشی در بیمارستان های آموزشی  تحت پوشش دانشگاه تاکید کرده و خواستار هماهنگی و همگرائی بیشتر اعتباربخشی آموزشی و درمانی در مراکز آموزشی شدند.

لازم به ذکر است که با توجه به سیاست های توسعه دانشگاه اخیرا دو گروه آموزشی بیهوشی و طب اورژانس به گروه های آموزشی موجود در مرکز کوثر (داخلی و جراحی) اضافه شده و در حال آموزش دانشجویان پزشکی در مقاطع مختلف استاجری تا دستیاری تخصصی می باشند.

 


٠٨:٥٥ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٥٦٤٨    /    تعداد نمایش : ١٣٠نظرسنجی
اولویت اول شما در انتخاب بیمارستان کوثر جهت درمان کدام است؟

حضور پزشکان متخصص و ماهر
پرسنل متعهد، وظیفه شناس و پاسخگو
برخورداری از تجهیزات تشخیصی و درمانی مناسب
داشتن تجربه یا خاطره خوب از بیمارستان کوثر

بیمه
بیمه های طرف قرارداد
سوابق بیمه تامین اجتماعی
آموزش
آموزش و فرهنگ سازی سلامت
طرح تحول نظام سلامت
پایگاه اطلاع رسانی طرح تحول نظام سلامت
تور مجازی
تور مجازی بیمارستان کوثر سمنان
1152296 : کل بازدید 350 : بازدید امروز 0.57 : زمان بارگزاری صفحه 159751 : بازدید این صفحه 2 : بازدیدکنندگان آنلاين