خیرین سلامت
 

کمیته خیرین سلامت

کمیته خیرین سلامت مركز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان با شناسایی نیازهای بهداشتی، رفاهی و درمانی مورد نیاز بیماران در سطح بيمارستان تلاش می کند فضای ویژه ای برای شکوفایی علاقه و گرایش های خیرخواهانه شهروندان عزیز ایجاد نماید.

از آنجا که منابع مالی و بودجه در اختیار حوزه سلامت محدود بوده و بیمارستان برای تامین مایحتاج خود نیازمند این منابع می باشد، دور از انتظار نخواهد بود که ارائه خدمات در این مرکز گاهی با مشکل مواجه شده و آنگونه که شایسته و مورد انتظار شهروندان محترم و بیماران عزیز می باشد عمل نشود. همچنین برخی از بيماران آن‌ قدر محتاج و نيازمند هستند كه در زمره مستحق‌ترين مردم براي كمك به شمار آمده و از تامين مايحتاج اوليه خود نيز ناتوانند و قادر به پرداخت هزینه های درمانی خود نمی باشند. از طرفی خیرین و سلامت دوستان بسیاری هستند که حاضرند خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی برای دستگیری بیماران نیازمند کمر همت بسته و بصورت عملی اقدام به کمک و امداد رسانی نمایند.

به همین منظور در بیمارستان کوثر سمنان کمیته ای تشکیل شد تا ضمن جذب کمک های مردمی آنها را ساماندهی کرده و در محل مناسب خود در اختیار بیماران نیازمند قرار دهد. این کمیته برای برطرف کردن مشکلات و نیازهای بیماران مراجعه کننده به بیمارستان، نیازمند همراهی و مساعدت همه شهروندان، خیرین سخاوتمند و مردم نیک اندیش می باشد.

كمك به بيماران نيازمند از طريق کمیته خیرین بيمارستان، مناسب‌ترين مسير كمك به بيماران است و نيكوكاران مطمئن باشند كه ما هديه آنان را به كساني كه نيازمندان واقعي هستند، می‌رسانيم.

نيكوكاران و خيرين محترم می‌توانند با مراجعه به دفتر مديريت بيمارستان و كسب اطلاع از نحوه مشاركت در پرداخت هزینه و یا تامين امكانات درمان بيماران، در راه رضاي خدا و خلق خدا قدم گذارند.

 

زندگی صحنه يکتاي هنرمندی ماست

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

 صحنه پيوسته به جاست ...

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد!...

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
بیمه
بیمه های طرف قرارداد
سوابق بیمه تامین اجتماعی
آموزش
آموزش و فرهنگ سازی سلامت
طرح تحول نظام سلامت
پایگاه اطلاع رسانی طرح تحول نظام سلامت
تور مجازی
تور مجازی بیمارستان کوثر سمنان
648174 : کل بازدید 114 : بازدید امروز 0.35 : زمان بارگزاری صفحه 802 : بازدید این صفحه 3 : بازدیدکنندگان آنلاين