خیرین سلامت
 

کمیته خیرین سلامت

کمیته خیرین سلامت مركز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان با شناسایی نیازهای بهداشتی، رفاهی و درمانی مورد نیاز بیماران در سطح بيمارستان تلاش می کند فضای ویژه ای برای شکوفایی علاقه و گرایش های خیرخواهانه شهروندان عزیز ایجاد نماید.

از آنجا که منابع مالی و بودجه در اختیار حوزه سلامت محدود بوده و بیمارستان برای تامین مایحتاج خود نیازمند این منابع می باشد، دور از انتظار نخواهد بود که ارائه خدمات در این مرکز گاهی با مشکل مواجه شده و آنگونه که شایسته و مورد انتظار شهروندان محترم و بیماران عزیز می باشد عمل نشود. همچنین برخی از بيماران آن‌ قدر محتاج و نيازمند هستند كه در زمره مستحق‌ترين مردم براي كمك به شمار آمده و از تامين مايحتاج اوليه خود نيز ناتوانند و قادر به پرداخت هزینه های درمانی خود نمی باشند. از طرفی خیرین و سلامت دوستان بسیاری هستند که حاضرند خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی برای دستگیری بیماران نیازمند کمر همت بسته و بصورت عملی اقدام به کمک و امداد رسانی نمایند.

به همین منظور در بیمارستان کوثر سمنان کمیته ای تشکیل شد تا ضمن جذب کمک های مردمی آنها را ساماندهی کرده و در محل مناسب خود در اختیار بیماران نیازمند قرار دهد. این کمیته برای برطرف کردن مشکلات و نیازهای بیماران مراجعه کننده به بیمارستان، نیازمند همراهی و مساعدت همه شهروندان، خیرین سخاوتمند و مردم نیک اندیش می باشد.

كمك به بيماران نيازمند از طريق کمیته خیرین بيمارستان، مناسب‌ترين مسير كمك به بيماران است و نيكوكاران مطمئن باشند كه ما هديه آنان را به كساني كه نيازمندان واقعي هستند، می‌رسانيم.

نيكوكاران و خيرين محترم می‌توانند با مراجعه به دفتر مديريت بيمارستان و كسب اطلاع از نحوه مشاركت در پرداخت هزینه و یا تامين امكانات درمان بيماران، در راه رضاي خدا و خلق خدا قدم گذارند.

 

زندگی صحنه يکتاي هنرمندی ماست

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

 صحنه پيوسته به جاست ...

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد!...

نظرسنجی
اولویت اول شما در انتخاب بیمارستان کوثر جهت درمان کدام است؟

حضور پزشکان متخصص و ماهر
پرسنل متعهد، وظیفه شناس و پاسخگو
برخورداری از تجهیزات تشخیصی و درمانی مناسب
داشتن تجربه یا خاطره خوب از بیمارستان کوثر

بیمه
بیمه های طرف قرارداد
سوابق بیمه تامین اجتماعی
آموزش
آموزش و فرهنگ سازی سلامت
طرح تحول نظام سلامت
پایگاه اطلاع رسانی طرح تحول نظام سلامت
تور مجازی
تور مجازی بیمارستان کوثر سمنان
1178881 : کل بازدید 39 : بازدید امروز 0.85 : زمان بارگزاری صفحه 1197 : بازدید این صفحه 4 : بازدیدکنندگان آنلاين