معاونت آموزشی پژوهشی
 

با تصویب چارت تشکیلاتی جدید، مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان از ابتدای تابستان سال  1393 معاونت آموزشی و پژوهشی در این مرکز راه اندازی شده و دکتر داریوش پهلوان (متخصص طب کار و عضو هیات علمی دانشگاه) بعنوان معاون آموزشی و پژوهشی بیمارستان معرفی شد.

از اسفند 1395 دکتر مجید میرمحمدخانی (اپیدمیولوژیست و عضو هیات علمی دانشگاه) مسئولیت معاونت آموزشی و پژوهشی مرکز کوثر را بر عهده گرفتند.

از خرداد 1397 دکتر فرید حیدری (متخصص روانپزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه) مسئولیت معاونت آموزشی و پژوهشی مرکز کوثر را بر عهده گرفتند.

بعد از شروع به کار این معاونت، امور آموزشی و پژوهشی مرکز تحت نظارت معاونت آموزشی و پژوهشی ساماندهی شده و بعد از ادغام بخش های جراحی و داخلی در این مرکز با جدیت دنبال شد.

راه اندازی واحد توسعه تحقیقات بالینی، تشکیل شورای پژوهشی در مرکز، راه اندازی دفتر توسعه مطالعات علوم پزشکی (EDO)، ارائه مشاوره و تسهیل اجرای طرح های پژوهشی و پایان نامه های دانشجوئی، نظارت بر فعالیتهای آموزشی اساتید و گرو ه های آموزشی پزشکی تخصصی در بیمارستان، بررسی و رفع مشکلات آموزشی و رفاهی دانشجویان و نظارت بر آموزش کارکنان از اهم فعالیت های این معاونت می باشد.

نظرسنجی
اولویت اول شما در انتخاب بیمارستان کوثر جهت درمان کدام است؟

حضور پزشکان متخصص و ماهر
پرسنل متعهد، وظیفه شناس و پاسخگو
برخورداری از تجهیزات تشخیصی و درمانی مناسب
داشتن تجربه یا خاطره خوب از بیمارستان کوثر

بیمه
بیمه های طرف قرارداد
سوابق بیمه تامین اجتماعی
آموزش
آموزش و فرهنگ سازی سلامت
طرح تحول نظام سلامت
پایگاه اطلاع رسانی طرح تحول نظام سلامت
تور مجازی
تور مجازی بیمارستان کوثر سمنان
1178938 : کل بازدید 96 : بازدید امروز 0.99 : زمان بارگزاری صفحه 3525 : بازدید این صفحه 1 : بازدیدکنندگان آنلاين