اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت

روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت

 اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان؛ در راستای گرامیداشت هفته ملی جمعیت، سخنرانی در خصوص جمعیت، فرزند آوری و نقش افزایش جمعیت در توسعه جوامع توسط حجت الاسلام و المسلمین امامی امام جماعت مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر در جمع نمازگزاران و در نمازخانه این مرکز انجام شد.

همچنین با دعوت از 22 نفر از همکاران شاغل دارای سه فرزند به بالا در دفتر ریاست بیمارستان، از آنان با اهدای هدایایی تجلیل گردید.

دکتر حسین زاده رئیس مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر ضمن تبریک دهه کرامت بیان کرد: این روزها یکی از حرفها و دغدغه‌های اصلی در حوزه جمعیت، بحث افزایش جمعیت و وضعیت کشور در حوزه فرزندآوری است. یکی از شاخصه‌های بسیار مهم توسعه در جوامع، وجود نیروی انسانی و جمعیت جوان است بر این اساس لزوم توجه خانواده‌ها به مقوله فرزندآوری مورد تاکید است و نیز خداوند متعال وعده روزی را به همه داده و شرایط اقتصادی و هزینه های فرزندان نباید باعث کاهش فرزندآوری و جمعیت شود. 

 

همچنین بنر و پوسترهایی با هدف تشویق و ترویج فرهنگ فرزند آوری در لابی و محوطه بیمارستان نصب گردید.
 

 

  • کد خبر : 44366
لینک کوتاه خبر :
عاطفه فرهادی
خبرنگار

عاطفه فرهادی

تصاویر

اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت اقدامات مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر به مناسبت هفته ملی جمعیت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *