اولین نوزاد از مادر مشکوک به کرونا در سمنان به دنیا آمد

اولین نوزاد از مادر مشکوک به کرونا در سمنان به دنیا آمد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان، اولین نوزاد از مادر مشکوک به کرونا در سمنان به دنیا آمد تا امید در دل مردم برای شکست کرونا با تکیه بر توانمندی‌های پزشکان و پرستاران و کادر درمانی زنده شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان، اولین نوزاد از مادر مشکوک به کرونا در سمنان به دنیا آمد تا امید در دل مردم برای شکست کرونا با تکیه بر توانمندی‌های پزشکان و پرستاران و کادر درمانی زنده شود.

خبر تولد نوزادی در شرایط بحرانی تزریق امید است، به‌ویژه در شرایط حاضر که بخش زیادی از خبرهای رسانه‌ها داخلی و خارجی را کرونا تصاحب کرده است.

این اولین بار است که خبر تولد یک نوزاد در بیمارستان کوثر سمنان از مادر مشکوک به کرونا منتشر می‌شود؛ عده‌ای جان برکف جهادگونه برای مقابله با کرونا لباس رزم پوشیده نه تنها به خوبی مقابله می‌کنند بلکه هر از چند گاهی خبر شیرین تولدی را برای مردم به ارمغان می‌آورند.

زایمان مادر 35 ساله در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان که نگهداری افراد مشکوک به کرونا را بر عهده دارد، امید را در دل مردم برای شکست کرونا زنده نگه‌ می‌دارد.

تولد نوزاد پسر به اسم "محمد" با وزن سه کیلو و 300 گرم در لابه‌لایی بیماران مبتلا به کرونا نشان از قدرت علمی پزشکان و پرستاران این دیار دارد.

تولد این نوزاد پسر به همت دکتر درزی متخصص زنان و زایمان و تیم درمانی اتاق عمل بیمارستان کوثر بوده است که در حال حاضر در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع) تحت مراقبت‌های پزشکی دکتر تقی پور فوق تخصص نوزادان قرار دارد.

 

آقای  عرب عامری
تهیه کننده:

آقای عرب عامری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *