روابط عمومی مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر

برگزاری برنامه تغذیه سالم به مناسبت هفته سلامت در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

 برگزاری برنامه تغذیه سالم به مناسبت هفته سلامت در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر سمنان ؛ به مناسبت هفته سلامت برنامه ای با شعار "تغذیه سالم از مزرعه تا سفره" در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر و با همت سرپرستار و پرسنل این بخش با پخت و تزیین غذاهای سالم و ایرانی و با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذاهای سالم در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر برگزار گردید.

هدف از این برنامه ترغیب خانواده ها و همکاران این مرکز به استفاده از غذای سالم و بهداشتی ،پرهیز از غذاهای آماده و فست فود، روی آوردن به استفاده از محصولات کشاورزی و ارگانیک در طبخ غذا بود.

رژیم غذایی نامناسب رابطه تنگاتنگی با انواع بیماری ها از جمله : دیابت، فشارخون و بیماری های قلبی و عروقی دارد که با اندکی توجه به سفره غذایی روزانه و اصلاح رژیم غذایی می توان از بسیاری از این بیماری ها پیشگیری کرد .

 

  • کد خبر : 37266
لینک کوتاه خبر :
عاطفه فرهادی
خبرنگار

عاطفه فرهادی

تصاویر

برگزاری برنامه تغذیه سالم به مناسبت هفته سلامت در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر برگزاری برنامه تغذیه سالم به مناسبت هفته سلامت در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر برگزاری برنامه تغذیه سالم به مناسبت هفته سلامت در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر برگزاری برنامه تغذیه سالم به مناسبت هفته سلامت در بخش VIP مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *