حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر

روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر

 حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر

3 فوتی و 31 مصدوم در اثر واژگونی اتوبوس کارگران در محور سمنان به مهدیشهر/ عیادت استاندار سمنان و رئیس دانشگاه از مصدومان این حادثه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان؛ در اثر واژگونی اتوبوس حامل کارگران یک شرکت تولیدی در محور سمنان به مهدیشهر 3 فوتی و 31 مصدوم بر جا گذاشت.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه بیان نمود: 31 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر در ساعت پنج و ۵۶ دقیقه صبح امروز توسط اورژانس به وسیله 7 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه خودروی آمبولانس هلال احمر به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان منتقل شدند و ۶ مصدوم نیز به صورت سرپایی به مرکز درمانی مراجعه کردند.

پژمان قراییان ادامه داد: از مجموع مصدومان تاکنون 9 بیمار ترخیص و 10 بیمار در بیمارستان کوثر سمنان بستری هستند و از سه فوتی حادثه تصادف اتوبوس، یک سرنشین در صحنه فوت کرد، اقدامات درمانی برای ۲ سرنشین نیز به دلیل وخامت حالشان نتیجه نداد و در بیمارستان کوثر جان باختند.

وی افزود: ۱۸ نفر از عوامل اورژانس برای خدمت‌رسانی به مصدومان به صحنه حادثه اعزام شدند.

عیادت استاندار سمنان از مصدومان در بیمارستان

سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان به همراه دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ابوذر عرفانی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، کمال طاهریان مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان به منظور پیگیری و رسیدگی میدانی به وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل کارگران، در اورژانس بیمارستان کوثر سمنان حضور یافت و از کارگران مصدوم عیادت کرد.

استاندار سمنان ضمن عیادت و گفت‌وگو با مصدومین این حادثه، روند ارائه خدمات درمانی در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

سید محمدرضا هاشمی ضمن قدردانی از اقدام به موقع اورژانس پیش بیمارستانی 115 دانشگاه در ارائه خدمات به مصدومان و اعزام آنان به بیمارستان در کمترین زمان و از کادر درمان بیمارستان کوثر درخصوص مدیریت مطلوب این حادثه، از خدمات ارزشمند و تلاش های کادر درمان و کارکنان این بیمارستان در راستای خدمات درمانی مطلوب و مناسب قدردانی کرد.

همچنین حادثه دیدگان و مجروحان بستری در بیمارستان کوثر نیز از آمادگی نیرهای عملیاتی فوریت های پزشکی، کادر درمان، رسیدگی و فرایند درمان خود اعلام رضایت و از پزشکان، پرستاران و کارکنان مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان و همچنین تکنیسین های فوریت پزشکی شهرستان سمنان تشکر و قدردانی نمودند.

  • کد خبر : 49399
لینک کوتاه خبر :
عاطفه فرهادی
خبرنگار

عاطفه فرهادی

تصاویر

حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر حضور فوری اورژانس 115 دانشگاه در محل حادثه واژگونی اتوبوس در محور سمنان به مهدیشهر