مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان

روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان

 مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان؛ نامگذاری کوچه ها به نام جانبخشان با هدف ارتقای آگاهی عمومی و فرهنگ سازی اهدای عضو در شهرها و روستاهای استان درحال انجام است.

سرپرست معاونت درمان گفت : از جمله اقداماتی که در راستای فرهنگ سازی اهدای عضو در سال های اخیر انجام شد نامگذاری کوچه ها به نام جانبخشان با هماهنگی شورای شهرها و روستاها بود وی افزود: تاکنون بیشترین نامگذاری در استان انجام شده است. نامگذاری در شهرهای سمنان، سرخه، شهمیرزاد، روستای یاتری اولیا در آرادان و همچنین در آلاشت مازندران نمونه هایی از این اقدام بودند.

دکتر محمد خالقی هاشمیان اذعان داشت: افزایش آگاهی عمومی درباره اهدای عضو و نجات جان بیماران در لیست انتظار با همراهی و مشارکت مسئولان در سایر ارگانها مقدور خواهد بود.

قابل ذکر است: همزمان با روز ملی اهدای عضو در 31 اردیبهشت ماه به همت شهرداری و شورای شهر ایوان کی و خانواده های جانبخشان اصغر رمضان صفدری و ایمان سعیدی و یک گیرنده عضو دو خیابان به نام این دو جانبخش نامگذاری شد و نامگذاری جانبخشان سید یداله کاردان در بیابانک سرخه و کودت هلیا رجب زاده در روستای چشمه خان گرمه جاجرم از توابع خراسان شمالی انجام می گردد.

  • کد خبر : 44379
لینک کوتاه خبر :
عاطفه فرهادی
خبرنگار

عاطفه فرهادی

تصاویر

مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان مزین شدن نام کوچه ها به نام جانبخشان در استان سمنان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *