نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسی

روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید

 نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان، امروز چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه سال جاری در پنجمین روز از هفته سلامت 1401، دستگاه سی‌تی آنژیوگرافی در راستای بهبود خدمت رسانی به بیماران استان سمنان در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان به بهره برداری رسید.

در این آیین افتتاح ، حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، مهندس هاشمی استاندار سمنان، اقوامی پناه فرماندار سمنان ،دکتر حیدری مدیر کل مرکز نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دکتر قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و جمعی از مسئولین شهرستانی و دانشگاهی حضور داشتند.

دکتر قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه بیان نمود: دستگاه سی‌تی آنژیوگرافی ۱۲۸ اسلایس ساخته شده توسط شرکت زیمنس آلمان است و قابلیت تصویربرداری تمامی عروق بدن را دارد که الحمدالله امروز با حضور مقامات وزارتی، استانی و شهرستانی همراه با با تجهیزات جانبی در راستای بهبود خدمت رسانی به بیماران عزیز افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تصریح نمود: این دستگاه با ارز دولتی ۵۱ میلیارد ریال  و تجهیزات جانبی ۹ میلیارد ریال به صورت مستقیم خریداری شده و ارزش فعلی این دستگاه حدود ۲۵۰ میلیارد ریال با محاسبه ارز آزاد می باشد.

وی افزود: این دستگاه برای خدمت رسانی به مردم استان و مناطق همجوار و درجهت ارتقاء خدمات درمانی و جلوگیری از رفت و آمد بیماران برای اقدامات تشخیصی درمانی به دیگر استان ها آماده شده است.

  • کد خبر : 37224
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
عاطفه فرهادی
خبرنگار

عاطفه فرهادی

تصاویر

نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید نخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی در استان سمنان به بهره برداری رسید

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *