بزرگداشت روز اسناد ملی و مدارک پزشکی در مرکز آموزشی ،پژوهشی و د

روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

بزرگداشت روز اسناد ملی و مدارک پزشکی در مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر

  بزرگداشت روز اسناد ملی و مدارک پزشکی در مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر ؛ به مناسبت بزرگداشت روز اسناد ملی و مدارک پزشکی ،امروز دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه سال جاری ، دکتر حسین زاده سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر به اتفاق علوی فر مدیرداخلی بیمارستان با حضور در جمع پرسنل واحد فناوری اطلاعات سلامت (مدارک پزشکی) از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمودند.

همچنین دکتر حسین زاده سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر طی پیامی این روز را به همکاران و پرسنل واحد مدارک پزشکی بیمارستان تبریک گفت .

متن پیام به شرح زیر می باشد :

با سلام و احترام 

فرا رسیدن 17 اردیبهشت روز مدارک پزشکی فرصتی فراهم آورد تا یک بار دیگر از تلاش خالصانه همه زحمتکشان عرصه سلامت خصوصا امانتداران خدوم مدارک پزشکی قدردانی نموده و برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و بهورزی نمایم.

مدارک پزشکی بعنوان والاترین و باارزش ترین اهرم برنامه ریزی و تصمیم گیری های مدیریتی بوده و در عصر فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی بعنوان مهم ترین و واقعی ترین منبع اطلاع رسانی پزشکی و بهداشتی است از این رو درک اهمیت والای آن به مثابه توسعه تفکر و بینش اطلاعاتی است.

این روز را به همه همکاران واحد مدیریت اطلاعات سلامت و اسناد پزشکی بیمارستان تبریک عرض نموده و موفقیت و سلامت این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر احسان حسین زاده

سرپرست مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر

  • کد خبر : 37157
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
عاطفه فرهادی
خبرنگار

عاطفه فرهادی

تصاویر

 بزرگداشت روز اسناد ملی و مدارک پزشکی در مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی کوثر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *